1978 yılında inşaat malzemeleri satışına aile şirketi ortağı olarak başlayan Halit Ceyhan geçmiş yıllardan gelen birikimlerini 1998 yılında kendi firmasını kurarak sağlamlaştırmıştır

1998 yılında faaliyete başlayan Özceyhan İnşaat Yapı; kaba inşaat ve yapı malzemeleri satışı amacı ile kurulmuştur.

Özceyhan İnşaat Yapı Malzemeleri ünlü markaların bayiliğini alarak bölgeye hizmet sunmaya başlamıştır. Her geçen gün artan ürün çeşitleri ve kalitesiyle müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan Özceyhan İnşaat Yapı sizden aldığı destek ve güvenle büyümeye devam etmektedir.

Firma merkezimiz Kocasinan KAYSERİ dedir. 1998 yılının başından itibaren , gelişen ihtiyaçlar doğrultusunda ve siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktayız.

İlk kurulduğu yılda 450 m2’lik bir alanda hizmet verirken, şu anda 450 m2’lik kapalı alan ve 1550 m2’lik açık alan ile hizmet vermektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik ürün ve hizmetleriyle, tüm çözümleri zamanında sunuyoruz. Şirketimizin sürekli daha mükemmele ulaşmak ve değişimlere ayak uydurma çabalarımızın tek gayesi, kaliteli ürün ve yenilikleri müşterimize sunarak memnuniyetini arttırmaktır.

Faaliyette bulunduğumuz inşaat sektöründe kaliteli malzemeleri uygun fiyata sunmak, müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümler üreterek memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak, taahhüdümüz altında olan malzeme teslimlerini zamanında ve standartlara uygun tamamlamak, tedarikçileri kalite sisteminin bütünü içersinde değerlendirip hep birlikte sürekli iyileştirmeyi amaçlamak, teknolojik gelişmeleri takip etmek ve uygulamak, iş güvenliği konusunu birinci dereceden önemli kılmak ve geliştirmek, mümkün olduğu ölçüde çevre dostu malzemeleri satmak ve çevreye saygılı olmak şirketimizin misyonu ve kalite politikasıdır.

Kayseri İl ve ilçelerindeki satışlarını hızla devam ettiren şirketimizin önümüzdeki yıllarda kaliteli malzemeleri en uygun fiyat ve şartlarda müşterilerine sunmak ve en hızlı şekilde satın aldıkları ürünlerini teslim etmektir.